2019-01-03: ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА НАБАВКЕ ЕНЕРГЕНТА-ЛОЖ УЉА-ГАСНО УЉЕ ЕКСТРА ЛАКО ЕВРО ЕЛ

поставио/ла Секретар ОШ "Херој Радмила Шишковић" 03.01.2019. 01:21

Основна школа „Херој  Радмила Шишковић“

Смедеревска Паланка

Тел: 026/313-060, 066/8548-701

Број  1

Датум   3.1.  2019.године

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА

НАБАВКЕ ЕНЕРГЕНТА-ЛОЖ УЉА-ГАСНО УЉЕ ЕКСТРА ЛАКО ЕВРО ЕЛ

Назив наручиоца: Основна школа “Херој Радмила Шишковић“

Адреса наручиоца: Ул. Змај Јовина бр. 27,  11420 Смедеревска Паланка

Врста наручиоца: Установа

Врста поступка јавне набавке: поступак јавне набавке мале вредности

Врста предмета: добра

Опис предмета набавке: Набавка енергента-лож уља –гасно уље екстра лако евро ел за грејну сезону до 31.12.2019. године.

Елементи критеријума за доделу уговора: Најнижа понуђена цена.

Начин преузимања конкурсне документације:

Конкурсна документација може се преузети на адреси: Основна школа ''Херој Радмила Шишковић ''  Ул. Змај Јовина бр. 27, 11420 Смедеревска Паланка, на Порталу за јавне набавке, и на сајту за јавне набавке Основне школе''Херој Радмила Шишковић''  http://javnanabavka.oshrs.edu.rs/

Начин подношења понуде и рок за подношење понуде:

Понуђач понуду подноси непосредно или путем поште. Понуђач подноси понуду у затвореној коверти , затворену на начин да се приликом отварања понуда може са сигурношћу утврдити да се први пут отвара, на адресу : Основна школа "Херој Радмила Шишковић" Ул. Змај Јовина бр. 27, 11420 Смедеревска Паланка, са назнаком „Не отварати- Понуда за набавку енергента-лож уља –екста лако евро ел за грејну сезону до 31.12.2019.године, редни број ЈН 1/2019“. На полеђини коверте уписује се назив, адреса понуђача и контакт телефон.

Рок за подношење понуда је 11.1.  2019. године до 12.00 часова.   Благовременим ће се сматрати све понуде које су примљене од стране наручиоца  на адреси: Основна школа "Херој Радмила Шишковић" Ул. Змај Јовина бр. 27, 11420 Смедеревска Паланка, најкасније последњег дана наведеног рока, до 12,00 часова.

Место, време и начин отварања понуда:

Отварање понуда је јавно. Понуде ће се отварати одмах, по истеку рока за подношење понуда, то јест 11.1. 2019.године. у 12.15 часова последњег дана горе наведеног рока. Отварање понуда ће се обавити у просторијама Основне школе "Херој Радмила Шишковић" Ул. Змај Јовина бр. 27, 11420 Смедеревска Паланка, канцеларија директора школе  - приземље.

Услови под којима представници понуђача могу учествовати у поступку отварања понуда:

Отварању понуда могу присуствовати сва заинтересована лица.

Представници понуђача морају имати уредно оверено  овлашћење  које ће предати овлашћеном лицу за спровођење јавне набавке, приликом отварања понуда.

Рок за доношење одлуке:

Одлука о додели уговора  биће донета у року од 3  дана од дана отварања понуда.

Лице за контакт: Додатна обавештења и информације у вези са  припремом понуде могу се добити телефоном 026/313-060 или 066/854 87 01. Лице за контакт Љиљана Ђорђевић,секретар школе,лице овлашћено за спровођење јавне набавке.

Желимо Вам пуно успеха са поднетом понудом.

ĉ
Секретар ОШ "Херој Радмила Шишковић",